(Rubi By)’dan açık ofisler için ses izolasyon sistemi: “Modpro”

https://rubiby.com/wp-content/uploads/2021/11/rubi-by-modpro-4.jpg

İnovatif bakış açısı ve sektöre dinamizm katan tasarımları ile klasikleşen ofis algısına yepyeni bir boyut getiren Mod Tasarım, kendi çatısı altında topladığı markalarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Çağrı merkezlerinin tüm ihtiyaçlarına etkin ve fonksiyonel çözümler sunmak için Mod Tasarım tarafından kurulan Rubi By, Modpro ses izolasyon sistemi ile açık ofis ortamında çalışanlarının en büyük sorunu olan ses problemlerini ortadan kaldırıyor.

Çağrı merkezlerinin akustik problemlerinin çözümü için uzun AR-GE süreçleri ve birçok ürün üzerinde yapılan yoğun testler, ofis içi insan sesine yönelik çınlamanın etkisi için önemli doneler yarattı. Bu testler ile 6 ürün üzerinde ses sertifikasyonu sağladı. Özellikle MOD PRO ürün segmenti, ortamdaki sesin büyük bir kısmını yutma özelliği (0.45 ses yutma katsayısı) sayesinde daha konforlu bir ortam sunarken dekoratif etkide sunuyor.

Özellikle çağrı merkezlerinde uzun saatler telefonla görüşmek zorunda olan çağrı merkezi çalışanları ortam içi sesler, yankı ve kalabalıktan oluşan ses karmaşası verimliliği düşüren bir sorun haline gelebiliyor.  Çağrı merkezi tasarımında devrim yaratan Rubi By’ın, geliştirdiği Modpro ses izolasyon sistemi, fazla sesi yutan katmanlı yapısı ile çağrı merkezi ve açık ofis çalışanlarının en büyük yardımcısı oluyor.

izolasyon sistemlerinden farklı bir yapıda üretilen Modpro, katmanlı yapısı ile benzerlerinden daha fazla ses yutuyor ve dekoratif görünümü ile de alışılmışın dışında çalışma alanları yaratıyor. Standart olarak 60×240 tavan modülleri veya 100×200 duvar modülleri şeklinde uygulanabilen sistem, dekoratif bir görüntüye ve zengin renk alternatiflerine sahip. Bu özellikleriyle Modpro, çağrı merkezlerinin motivasyonu yükseltecek şekilde sıcak ve dinamik bir görünüm kazanmasını da sağlıyor.

E-Bülten Aboneliği
Kampanya ve duyurular ile ilgili e-posta almak ister misiniz?
Grup Markalarımız

 

Sohbete başla...
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?