Neler Yapıyoruz?

Çağrı merkezleri için, tek noktadan çözüm felsefesi ile ortaya çıkan bir markadır. Çağrı merkezleri için tasarım, uygulama ve tedarik çözümleri sunuyoruz.

WHAT DOES RUBI by?Rubi by Ne Yapar?

Çağrı merkezleri için, tek noktadan çözüm felsefesi ile ortaya çıkan bir markadır. Çağrı merkezleri için tasarım, uygulama ve tedarik çözümleri sunar.

Ergonomik, ekonomik ve sürdürülebilir çözümler sunarak bunların tek noktadan yönetilmesi esasına dayanan Rubi by aslında bir sistemdir.

Sistemin temelinde, A’dan Z’ye ihtiyaca uygun tasarım çözümleri sunulması ve bunu bir zincirin halkaları şeklinde çözüm ortakları ile sürdürülebilir hale getirmek vardır.

Çağrı merkezleri için verimlilik esasına dayanan tasarım çözümleri üreten bir sistem. Çağrı merkezi tasarımı konusunda tüm sorularınızın hızlı yanıt bulduğu bir yapı.

Çağın gerekliliklerine uygun, dinamik ve modern bakış açısı.

Çok alternatifli çözümler, zengin ürün ve aksesuar çeşitliliği ile Rubi By karşınızda…

Çağrı merkezinizdeki tüm sistemler için Rubi By size yeter!

Rubi by, bir Mod Tasarım A.Ş. markasıdır.

https://rubiby.com/wp-content/uploads/2020/04/Rubiby-Neyapar.jpg

5 Adımda Çağrı Merkezi

15 yılı aşkın çağrı merkezine bütünleşik hizmet veren uzman kadro ile birlikte projenize çözümler üretelim.

ZEMİN

Sakin ve bir o kadar da modern bir ortam gerektiren, büyük ve küçük ölçekli uygulama alanları için mükemmel sonuçlar sağlar. Leke tutmaz, anti alerjik ve bakteriyeli B1 alevalmazlık standardına sahiptir.

MOBİLYA

Çalışma ortamını istek ve zevklere göre kişiselleştirmek için Rubi by olarak ihtiyaçlara göre bir çok farklı model ve renk seçeceği sunuyoruz. Renkleri takımları ayırmak için kullanabilirsiniz.

AYDINLATMA

İş yerlerinde güvenli bir çalışma ortamı sağlaması, görsel işlerin kolaylıkla yapılması ve uygun görüş alanı oluşturulması için en önemli faktörlerden biri aydınlatmadır. Rubi by bu amaçla geliştirilmiş ergonomik aydınlatma ürünleri sunar.

AKUSTİK

MOD PRO, MOD MADE, MOD AKUSTİKA bilinen ses izolasyon sistemlerinden farklı bir yapıda üretilir. Katmanlı yapısı ile basit ses izolatörlerinden kat kat fazla sesi yutar.

MEKANİK

Tekstil hava dağıtım sistemleri, havanın havalandırma, ısıtma, soğutma ve filtreleme ünitelerinden bir odanın veya mekanın belirli noktalarına spesifik dağıtımı için tasarlanmıştır.
E-Bülten Aboneliği
Kampanya ve duyurular ile ilgili e-posta almak ister misiniz?
Grup Markalarımız

 

Sohbete başla...
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?