Akustik Çözümler

MODPRO bilinen ses izolasyon sistemlerinden farklı bir yapıda üretilir. Katmanlı yapısı ile basit ses izolatörlerinden kat kat fazla sesi yutar. Dekoratif görünümü ile alışılmışın dışında bambaşka mekanlar oluşturulabilir. MODPRO pratik uygulama prosesi, genişletilebilir ve taşınabilir yapısı ile çok yönlü, yüksek verimlilikte bir üründür. Çağrı merkezlerinin akustik problemlerinin çözümü için uzun ar-ge süreçleri sonucunda 22 ürün üzerinde yapılan yoğun testler, 6 üründe kabul edilebilir ses yutma sonuçlarını vermiştir. Bu ürünlerden MODPRO ile 0.45 ses yutma katsayısına (neredeyse yüzde 50) ulaşılmıştır. Bunun yanısıra MODPRO için faydalı model patenti ve markasını alarak hizmete devam ediyoruz.

60×60 tavan modülleri, 100×200 duvar modülleri veya özel isteğe bağlı ürünler uygulanabilmektedir.

Akustik Çözümler

Akustik Çözümler

Yoğun mesai, yüksek gürültü ve müşteriler ile devamlı iletişim halinde bulunulan çağrı merkezlerinin en önemli gereksinimlerinden biri de akustik çözümler oluyor. 

Rubi By ise çağrı merkezlerinde görev yapan personel mesai süreleri boyunca müşteriler ile iletişim halinde bulunmaları, çok sayıda kişi ile konuşma halinde olmalarına çözüm niteliğinde akustik ürünler tasarlıyor. Çağrı merkezi çalışanlarının müşterileri ile sağlıklı bir şekilde iletişim kurmaları için üretmeyi tasarlamayı inovatif bir şekilde devam ettiren Rubi By çağrı merkezi çalışanlarını düşünüyor ve tasarladığı ürünleriyle çalışanların birbirlerinin konuşmalarından ve dışarıdan gelebilecek diğer seslerden etkilenmemelerini sağlıyor. 

Bu noktada Mod Made ve Mod Akustika ürünleri devreye giriyor.

Mod Made ve Mod Akustika %100 PET malzeme kullanımıyla keçe akustik ürünlerdir. A sınıfı ses yutumuna sahip ürünler, çağrı merkezlerinde oluşan gürültü ve yankıyı ortadan kaldırır, çınlamayı önler ve iyi bir iletişim kurulmasını sağlar. Çağrı merkezlerindeki akustik problemlere nitelikli bir çözüm sağlayan bu ürünler, kolay montaj ile kullanıcıya yardımcı olur. Çalışma alanlarındaki sessizliği sağlayan hem dekoratif hem de akustik ürünler kullanım alanlarının farklılığı ile sesin daha da iyi iletilmesine yardımcı olur. Duvar kullanımı ile Mod Akustika konumlandırıldığı alanda hem sessizliği sağlar hem de dekoratif anlamda da şıklık katar. Mod Made ise; tavan, seperasyon ve duvar kullanımı ile çalışma alanlarında sessizlik sağlarken aynı zamanda da konumlandırıldığı alanın dinamizmini arttırır. 

Sosyal Medyada Paylaş:
E-Bülten Aboneliği
Kampanya ve duyurular ile ilgili e-posta almak ister misiniz?
Grup Markalarımız

 

Sohbete başla...
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?