Akustik Çözümler

MODPRO bilinen ses izolasyon sistemlerinden farklı bir yapıda üretilir. Katmanlı yapısı ile basit ses izolatörlerinden kat kat fazla sesi yutar. Dekoratif görünümü ile alışılmışın dışında bambaşka mekanlar oluşturulabilir. MODPRO pratik uygulama prosesi, genişletilebilir ve taşınabilir yapısı ile çok yönlü, yüksek verimlilikte bir üründür. Çağrı merkezlerinin akustik problemlerinin çözümü için uzun ar-ge süreçleri sonucunda 22 ürün üzerinde yapılan yoğun testler, 6 üründe kabul edilebilir ses yutma sonuçlarını vermiştir. Bu ürünlerden MODPRO ile 0.45 ses yutma katsayısına (neredeyse yüzde 50) ulaşılmıştır. Bunun yanısıra MODPRO için faydalı model patenti ve markasını alarak hizmete devam ediyoruz.

60×60 tavan modülleri, 100×200 duvar modülleri veya özel isteğe bağlı ürünler uygulanabilmektedir.

Akustik Çözümler

Ruby by tarafından sunulan çözümler arasında akustik çözümler önemli bir yer tutuyor. Çünkü çağrı merkezlerinde görev yapan personel mesai süreleri boyunca müşteriler ile iletişim halinde bulunuyorlar. Dolayısıyla çok sayıda kişi konuşma halinde oluyor ve müşterilere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyor. Müşterilerle sağlıklı bir şekilde iletişim kurmaları için ise dış etkenlerden mümkün olduğu kadar az şekilde etkilenmeleri gerekiyor. Dolayısıyla birbirlerinin konuşmalarından ve dışarıdan gelebilecek diğer seslerden etkilenmemeleri uygun olacaktır. Bu noktada MODPRO olarak adlandırdığımız akustik çözümümüz devreye giriyor.

MODPRO diğer ses sistemlerinden farklı bir şekilde üretilir. Katmanlı bir yapıya sahip olması nedeniyle çok yüksek bir ses yutma kat sayısına sahiptir. Farklı ürünlerin denendiği test aşamalarında MODPRO 0.45 ses yutma katsayısına ulaşmıştır. Yani nerdeyse ortamdaki seslerin yarısını yutma, izole etme özelliğine sahiptir. Dolayısıyla çağrı merkezlerinin karşılaşabileceği ses, akustik problemler için ideal bir çözümdür.

MODPRO tarafımızdan tasarlanmıştır ve üretilmektedir. Bu modelin patenti ve markası bize aittir. 60×60 tavan modülleri veya 100×200 duvar modülleri şeklinde standart olarak uygulanabilir. Ayrıca isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda da uygulanabilmektedir. Dekoratif bir görüntüye ve renk seçeneklerine sahip olması sayesinde de çağrı merkezlerinin farklı bir görünüm sergilemesine yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, Ruby by Mod Tasarım tarafından üretilen ve tasarlanan MODPRO, çağrı merkezlerinin akustik problemlerinin giderilmesi için tercih edilebilecek en uygun

Sosyal Medyada Paylaş:
E-Bülten Aboneliği
Kampanya ve duyurular ile ilgili e-posta almak ister misiniz?
Markalarımız

 

Sohbete başla...
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?