Flotex Halı Çözümleri

Flotex halı yoğun trafik olan alanlarda kullanılabilecek uygun bir zemin çözümüdür. Artı ve eksi kutupların birbirini çektiği ve PVC taban üzerine çakıldığı elektrostatik floklama yöntemi ile üretilmektedir. Bu üretim yöntemiyle diğer halılara göre çok daha fazla (yaklaşık 10 kat) iplik kullanılarak imal edilir. Ayrıca diğer halılardan farklı olarak büklümlü iplik yapısına sahip değildir. Düz, dikey iplikler kullanılmıştır.

Flotex halı, özellikleri nedeniyle ve karo ya da rulo olarak uygulanabilmesi sebebiyle, çağrı merkezleri gibi yoğun insan ve tekerlekli araç trafiği olması muhtemel görünen alanlar için uygun bir zemin döşemesidir. Kolay bir şekilde uygulanabilir, farklı renk seçenekleri ve doğal görünüşü sayesinde alanın dekorasyonuna da katkı yapar, mükemmel bir biçimde uyum sağlar.

Sağladığı Avantajlar

  • Dayanıklıdır. Minimum 10 yıl kullanım garantisini gösteren belgeye sahiptir.
  • Düz iplik yapısı sayesinde kirleri saklamaz, bakteriyel oluşumlara neden olmaz. Yani antialerjik ve anti bakteriyeldir. Kir utmadığı gibi kolay bir şekilde temizlenebilir. Bol su ve deterjan kullanarak kolay bir şekilde temizlenebilir. Tabanı PVC olduğu içinde zemine su geçmesine izin vermez. Yıkandığında koku yapmaması önemli bir özelliğidir. Sahip olduğu sertifikalar bakteri ve mikrop oluşumlarına izin vermediğini, saklamadığını kanıtlamaktadır.
  • Antistatik olduğu için toz oluşumlarına izin vermez, elektronik cihazlarınızın (bilgisayarlar gibi) korunmasına yardımcı olur.
  • Tüy dökmez, pot yapma ya da çekme gibi yapısal sorunlarla uğraşmanız gerekmez. Yine de tamir edilmesi gerekirse onarım kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir, ek yerlerini belli etmez.
  • Zeminden ısıtma yapılan alanlara döşenebilmesi, B1 standardında alev almazlık (yanmaz) özelliğine sahip olması, yüksek derecede ses yalıtımı sağlaması önemli özelliklerindendir.
  • Kaymadığı için istenmeyen kazaların ortaya çıkmasını ve daha büyük problemlerle uğraşılmasını engeller.
Sosyal Medyada Paylaş:
E-Bülten Aboneliği
Kampanya ve duyurular ile ilgili e-posta almak ister misiniz?
Grup Markalarımız

 

Sohbete başla...
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?