ÇAĞRI MERKEZİ MOBİLYALARI
  • Telefon: +90 212 407 0059
tr en fr
mod-tasarim

Süreç Tasarımı

Çağrı Merkezi Süreç Tasarımında Desteğe mi İhtiyacınız Var ?

İdeal bir Çağrı Merkezi kurmak doğru teknolojinin, doğru süreçlerin, doğru insan kaynaklarının doğru tasarlanmış bir ortamda bir araya gelmesi ile mümkün olabilmektedir. Ama doğru tasarlanmamış her kurgu ilerde karşınıza sorun, kaynak kaybı ve maliyet olarak çıkacaktır.

Size ideal bir çağrı merkezi kurulumunda iç mekan tasarımı konusunda Mod Tasarım olarak üreteceğimiz çözüm önerilerinin yanı sıra aşağıdaki konularda da uzman kadromuz ve 17 yıllık Çağrı Merkezi tecrübemiz ile yanınızdayız.

 

Doğru teknoloji nedir ?

- Nasıl bir çağrı merkezi planlıyorsunuz? Gelen çağrılara mı bakacaksınız? Dış arama mı yapacaksınız? Yoksa her ikisi de olacak mı? Belki de daha da fazlasına ihtiyacınız var. Büyüme stratejiniz var mı? Birlikte hazırlayabiliriz. Yanlış bir teknoloji seçiminiz sizi yarı yolda bırakabileceği gibi hiç beklemediğiniz maliyetlerle de karşılaşabilirsiniz. Gereki teknolojiyi birlikte seçelim.   

 

Süreç tasarımı ?

- “Kervan yolda düzülür” diyerek yola çıkanlardan değilseniz, Süreç Tasarımı'nın ne kadar önemli olduğunu bilenlerdensinizdir. Çağrı süreçleri, tahsilat süreçleri, iptal süreçleri, kalite süreçleri, iade süreçleri, yenileme süreçleri, şikayet süreçleri, eskalasyon süreçleri ve belki de daha onlarca süreciniz operasyonlarınız başlamadan tasarlanması gerekmektedir. Gerekli süreç tasarımlarının zamanında ve doğru kurgulanmaması işlerinizin aksamasına, gereksiz iş yüklerinin çıkmasına, beklenmedik maliyetler ile karşılaşmanıza ve hepsinden önemlisi müşteri şikayetlerinizin artmasına neden olacaktır. Süreç tasarımında yanınızdayız. 

 

İnsan Kaynağı seçimi ve eğitimi ?

- Hangi projede hangi profilde personel çalıştırılması gerek, gelen çağrılara bakan personel satışta kullanılabilir mi? Eğitimler? Kime ne tür eğitimler verilmeli? Çalışanlarınızın eğitim eksiklerini nasıl belirlersiniz? Yöneticileriniz “İşi, süreçleri, çalışanları, zamanı, kaynakları projenizi yönetebiliyor mu?”. Yöneticilerinizi ve yönetici adaylarınızın “Yönetim Yetkinliği”, “Operasyon Yetkinliği” ve “İletişim Yetkinliği” konularında eğitim ihtiyaçlarını birlikte belirleyebiliriz. 

Mod Tasarım olarak çağrı merkezi kurulumunda üzerimize düşen her konuda sizlere çözüm konusunda yardımcı olmak isteriz. Biz mobilya satmıyoruz biz ideal bir çağrı merkezi tasarlıyoruz.