ÇAĞRI MERKEZİ MOBİLYALARI
  • Telefon: +90 212 407 0059
tr en fr
mod-tasarim

Showroomlarımız

FABRİKA SHOWROOM

İnsanların showrooma geldiklerinde kafalarında soru işareti bırakmayacak bir düzenleme ile karşılaşmalılar. “Bu ürün benim işime yarar mı? Buradaki ürünü ofiste nasıl kullanabilirim?  Bu ürün benim ihtiyacımı karşılar mı?” gibi sorulara cevap verecek bir yapı sunmak önemlidir. Bu doğrultuda, showroom sanki sizin kendi ofisinizmiş ve hemen çalışmaya başlayacakmışsınız izlemini yaratmak için gerekli olan tüm çalışmaları yaptık.

Ofisin içerisinde olması gereken çözümleri; aydınlatmanın nasıl olması gerektiği, iklimlendirmenin nasıl olacağı, bölme sistemlerini, zemin çözümlerini, farklı renk kombinasyonları ve ofiste çalışırken sizleri etkileyecek her türlü unsurları görebileceğiniz bir showroom yaptık ve hizmetinize sunduk. Burada bu ürünlerin size sağlayacağı avantajları gözler önüne serdik. Bu ürünlerin tasarımlarının nasıl yapıldığını, ilgili departmanlarda nasıl çalışıldığını ve projelerin sonuca nasıl ulaştığını görebileceğiniz bir görsel şölen hazırladık. Şunu unutmayın ki biz ofis için geçici değil kesin ve tam çözümlere ulaşmayı hedefleyerek çalışıyoruz.

 

GEZİCİ SHOWROOM

Bu tesislere ve showroomlara gelmek isteyip de işlerin yoğunluğundan gelemeyenler için, hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz. Gezici Showroomun amacı, siz gelemediğiniz zaman bizim size gelmemiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi vermemizdir. Bu gezici showroomda çağrı merkezleri ile ilgili tüm çözümleri görmeniz mümkündür. 
 

gezici showroom 2