Kurumsal

Rubi by, çağrı merkezlerinde verimliliği artırmak için yeniliklerine devam etmektedir. Rubi by çağrı merkezlerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler getirmesi ile kendi alanında öncü marka olmuştur.

WHAT WE DO?Hakkımızda

2002 yılında kurulan Mod Tasarım, sıradan mobilya üretmek yerine farklılık yaratmak için yenilikçi mobilya tasarımlar yapan iç mimari şirketi olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren yaptığı tasarımlar ile sürekli kendini yenilemektedir. Rubi by, Ofisçi ve Seperasyon Sistemleri markaları ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetlerine devam etmektedir. Ürünlerinin çeşitliliğin fazla olması gelen farklı ihtiyaçları karşılaması için kolaylıklar sağlamaktadır.

Rubi by, çağrı merkezlerinde verimliliği artırmak için yeniliklerine devam etmektedir. Rubi by çağrı merkezlerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler getirmesi ile kendi alanında öncü marka olmuştur. Örneğin, çağrı merkezleri için tasarlanan ses yutucu ürünler sayesinde, çağrı merkezindeki ses karışması sorunu önemli ölçüde ortadan kalkmıştır. Akustik ses sistemi ve tekstil hava kanalı gibi çözümler, Rubi by Mod Tasarım’ın bünyesinde sağladığı çözümlerdir.

https://rubiby.com/wp-content/uploads/2020/04/rubiby-hakkimizda.jpg
https://rubiby.com/wp-content/uploads/2020/04/rubiby-vizyon-misyon-deger.jpg

VISION, MISSION & VALUESVizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Vizyonumuz
İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli ve nitelikli ürünleri ile kendi sektöründe farklılıklar yaratarak lider mobilya üreticisi olmak ve bu alanda dünya çapında adı geçen bir firma olmaktır.

Misyonumuz
Seperasyon ve kişisel ofis sistemleri üretmek, ihtiyaçlara yönelik modern ve kaliteli mobilya tasarımları yapmak, farkındalık yaratmak için ofislere nitelik kazandırmak ve yaptığı tasarımların devamlılığını sağlayarak yön belirleyici bir firma olmaktır.

Temel Değerlerimiz
Çalışanların memnuniyetini devam ettirirken, sürdürülebilir olmak, etkin ve verimli olmak, fark yaratabilmektir.

PRODUCT VARIETYÜrün Çeşitliliğimiz

Ürün çeşitliliğimizi sadece müşterilerin değişik taleplerine uyum sağlamak için oluşturmadık. Biz kendimizi aşmayı o kadar çok sevdik ki insanlar daha oluşmamış talepleri karşıladığımızı görünce şaşırdılar. Biz doğru çözümleri yapmak için kendimizi sürekli yeniledik. Şimdilerde ‘Inovasyon ‘ diyorlar ya adına biz onu çok eskiden yapmıştık. Şimdi artık bu ürün yelpazesini ticarileştirme aşamasındayız. Ürün çeşitlerimizin fazla olmazı hem olmamış doğmamış talepleri yerine getirsin diye hem olmuş ve maximum ihtiyaca cevap versin diye hem de sistematik olarak küçükten büyüğe her türlü aşamayı kat etsin diye…

Neden mi çok ürünümüz var? Üretmeye doymadığımız o kadar çok şey var ki….

https://rubiby.com/wp-content/uploads/2020/04/rubiby-uruncesitliligi.jpg

RUBI by SHOWROOMSRubi by Showroomları

İnsanların showrooma geldiklerinde kafalarında soru işareti bırakmayacak bir düzenleme ile karşılaşmalılar. “Bu ürün benim işime yarar mı? Buradaki ürünü ofiste nasıl kullanabilirim?
  • İnovatif Çözümler
  • Gezici Showroom
  • Fabrika Showroom

Çağrı merkezi tasarımı konusunda sürekli yenilik felsefesi ile hareket eden Rubi by’ın showroomu sizi ziyarete geliyor. Çağrı merkezi ürünleri ile donatılmış halde bulunan aracımız ile sizi de zirayet etmek istiyoruz.

Bu tesislere ve showroomlara gelmek isteyip de işlerin yoğunluğundan gelemeyenler için, hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz. Gezici Showroomun amacı, siz gelemediğiniz zaman bizim size gelmemiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi vermemizdir. Bu gezici showroomda çağrı merkezleri ile ilgili tüm çözümleri görmeniz mümkündür.

İnsanların showrooma geldiklerinde kafalarında soru işareti bırakmayacak bir düzenleme ile karşılaşmalılar. “Bu ürün benim işime yarar mı? Buradaki ürünü ofiste nasıl kullanabilirim?  Bu ürün benim ihtiyacımı karşılar mı?” gibi sorulara cevap verecek bir yapı sunmak önemlidir. Bu doğrultuda, showroom sanki sizin kendi ofisinizmiş ve hemen çalışmaya başlayacakmışsınız izlemini yaratmak için gerekli olan tüm çalışmaları yaptık.

Ofisin içerisinde olması gereken çözümleri; aydınlatmanın nasıl olması gerektiği, iklimlendirmenin nasıl olacağı, bölme sistemlerini, zemin çözümlerini, farklı renk kombinasyonları ve ofiste çalışırken sizleri etkileyecek her türlü unsurları görebileceğiniz bir showroom yaptık ve hizmetinize sunduk. Burada bu ürünlerin size sağlayacağı avantajları gözler önüne serdik. Bu ürünlerin tasarımlarının nasıl yapıldığını, ilgili departmanlarda nasıl çalışıldığını ve projelerin sonuca nasıl ulaştığını görebileceğiniz bir görsel şölen hazırladık. Şunu unutmayın ki biz ofis için geçici değil kesin ve tam çözümlere ulaşmayı hedefleyerek çalışıyoruz.

E-Bülten Aboneliği
Kampanya ve duyurular ile ilgili e-posta almak ister misiniz?
Markalarımız

 

Sohbete başla...
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?